Vip Ekspres resmi internet sitesine hoşgeldiniz.

Asansörlü Nakliyat

İster bir sokak öteye, isterseniz de ülkenin diğer ucuna gidecek olun, taşınma işlemleri yorucu ve streslidir. Hiç tanımadığınız insanlara eşyalarınızı emanet edecek olmak bile, endişelenmeniz için başlı başına yeterlidir. Nakliye işini son güne bırakmak çok sık yapılan bir hatadır ve birçok noktanın gözden kaçmasına neden olur. Deneyimli ve profesyonel bir ekip ile çalıştığınızda, nakliye işleriniz çok daha hızlı ve çok daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Yüksek katlı bir eve taşınıyorsanız ya da çok fazla büyük eşyanız varsa, eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için, tercihinizi asansörlü nakliyat hizmetlerinden yana kullanabilirsiniz. Son yıllarda daha çok tercih edilmeye başlanan ve nakliye işlemlerinin daha profesyonel bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan asansörlü nakliyat, artık daha fazla nakliye firması tarafından tercih ediliyor. Hem şehir içi hem de şehirlerarası taşınmada tercih edebileceğiniz, özel ekipmanlar kullanılarak, eşyalarınızın çok yüksek katlara bile rahat ve kısa sürede taşınmasını sağlayan bu hizmet, emniyetli ve güvenle taşınmanızı sağlıyor.

Şehrin ya da ülkenin herhangi bir yerinde başka bir yerine taşınmak için, özellikle lüks, büyük ve değerli eşyalarınızın taşınmasında özel çekişli araçlar kullanılarak gerçekleştirilen asansörlü nakliyat hizmeti için firmamız; alanında deneyimli kadrosu ile taşınma işlemlerinizin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Eşyalarınızın zarar görme olasılığını minimuma indirmek için geliştirilen ve özel sistemler sayesinde nakliye profesyonel bir nakliye süreci sağlayan asansörlü nakliyat hizmetlerinin avantajlarından siz de yararlanın, o büyük günü çok daha kolay atlatın. Özellikle yüksek katlı evlere taşınmak için bu hizmetler büyük bir avantaj sağlıyor.

Yeni bir eve taşınmak heyecan verici bir yaşam değişikliği olabilir, ancak kendi stres dalgası ile birlikte gelir. Şehir içinde ya da farklı bir şehre taşınacak olmanız fark etmez; eşyaları toplamak, taşımak ve yerleştirmek büyük bir iştir. Bu noktada profesyonel bir firmadan yardım almak, işinizin büyük ölçüde kolaylaşmasını sağlar; çünkü işin büyük bir bölümünü organize bir şekilde yaparlar. Asansörlü nakliyat için ekstra para ödemeniz gerekse de, işlemlerin çok daha hızlı ve kolay gerçekleştiğini söylemeliyiz.

Bir senaryo düşünün. Taşınmadan birkaç gün önce internetten bulduğunuz bir nakliye firması ile anlaştınız ve taşınma günü için randevulaştınız. O gün geldi, eşyalarınız taşındı ve yeni evinizin önüne vardığınızda, eşyalarınızın yukarı çıkarılmadığını, kapının önünde durduğunu görüyorsunuz. Nakliye firması, yeni binanın çok yüksek olduğunu ve ekstra ödeme yapmazsanız eşyalarınızı yukarı taşımayacaklarını söylüyorlar. Ağır şeylerin taşınması için sizden ekstra ücret talep ediyorlar. Bu, size imkansız görünmesin çünkü her gün yüzlerce insan, taşınırken nakliye firmaları ile birçok farklı sorun yaşıyor. Dolayısıyla, herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına, bir nakliye firması ile anlaşırken çok daha özenli olmalı ve seçici davranmalısınız. Aksi takdirde başı ağrıyan siz olabilirsiniz. Profesyonel bir ekip, eşyalarınız ve taşınma işlemleriniz konusunda size destek verecektir. Klasik bir taşınma şeklinin mi yoksa asansörlü nakliyat hizmetinin mi sizin için daha uygun olacağı hakkında sizi bilgilendirecek ve işlerinizin yolunda gitmesi için en uygun teklifleri sunacaktır. Peki, taşınma günü geldiğinde stres olmamak, ekstra masrafları önlemek ve yeni evinize gittiğinizde eşyalarınızın zarar görmediğini görmek istiyorsanız, taşınma öncesinde nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor?

Firma Araştırması Yapın

Öncelikli işiniz, hangi firmanın daha kaliteli hizmet verdiğini görmek için bazı araştırmalar yapmak olmalı. Özellikle asansörlü nakliyat gibi daha kapsamlı bir hizmet alacaksanız, firma araştırması yapmak da daha önemli hale geliyor. Geçmişte bu şirketi kullananların herhangi bir önerisi ya da uyarısı olup olmadığını görmek için, forumlarda ve firma yorum sitelerinde bu firma hakkında araştırma yapın. Seçimlerinizi daralttıktan sonra bu firmaları arayıp görüşün ve taleplerinizi belirtip, sorularınıza cevap alın.

Teklif Alın

Son dakika masrafları ile karşılaşmamak için, firma ile ilk görüşmenizde tüm detayları belirtin. Asansörlü nakliyat hizmeti alacaksanız, fiyatlar da ona göre artış göstermektedir. Bu konu hakkında bilgi alın ve verdiğiniz bilgiler ışığında firmalardan fiyat teklifi alın. Nakliye hizmetlerinde fiyatlar; taşınacak eşyalar, oda sayısı, paketleme ve toparlama işleminin olup olmaması, taşınacak mesafe gibi kriterlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Siz de bu bilgileri vererek teklifinizi ona göre alın.

Firmanın Taşınacak Her Şeyi Öğrendiğinden Emin Olun

Teklif alırken bu detayı gözden kaçırmayın. Atladığınız detaylar, size son dakika masrafları çıkarabilir. Ayrıca firmanın, taşınmayı zorlaştıracak herhangi bir özel durumun farkında olduğundan emin olun. Örneğin, eşyalarınızı taşıyacak kamyonun gideceğiniz evin sokağında rahatlıkla park edebileceği bir alan var mı? Kamyonun uzağa park edilmesi gerekiyorsa, bu gibi durumları haberdar edin ve fiyat teklifinizi ona göre alın.

Tarih Belirleyin

Nakliye firmaları ile görüşme yaparken, özellikle de asansörlü nakliyat gibi özel ekipman gerektiren bir taşınma yöntemi tercih edecekseniz, taşınma tarihinizi önceden belirleyin. Kendinizi planladığınız tarihte yeni evinizde olabilecek şekilde ayarlayın. Bunun yanı sıra, piyano gibi özel eşyalar, özel taşıma maliyetleri gerektirebilir. Bu gibi özel ve değerli eşyalarınız varsa taşınma günü gelmeden önce, firmayı bu konuda bilgilendirin.

Toparlanma Planı Yapın

Taşınma günü gelmeden önce, eşyalarınızın paketlenmesi ya da paketlerin açılması işini sizin mi yoksa nakliye firmasının mı yapacağını önceden planlayıp görüşün. Artık birçok firma, eşyaların paketlenmesinin yanı sıra, gardıropların içinden mutfak eşyalarına kadar tüm ev eşyalarının toparlanması işini de üstleniyor. Biraz daha masraf yaparak, bu konuda da destek isteyebilirsiniz.

Tüm müşterilerimize asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Profesyonel bir çalışma prensibi ve deneyimli kadromuz ile taşınma günü geldiğinde, tüm eşyalarınız yeni evinize çok daha güvenli bir şekilde yerleştirilir. Böylece antika mobilyalar ve değerli eşyalarınızın zarar görme ihtimali de en aza inmiş olur. Geleneksel taşınma yöntemlerinden çok daha avantajlı olmasının yanında, maliyet olarak biraz daha fazla olsa da, nakliye işlemleri için biraz daha fazla bütçe ayırarak daha profesyonel ve güvenli bir hizmet alabilirsiniz. Böylece taşınma sürecini artık gözünüzde büyütmeniz gerekmiyor. Yeni eviniz yüksek katlı bir binadaysa, asansörlü nakliyat hizmeti çok daha mantıklı bir seçenek gibi görünüyor. Siz de taşınma öncesi bulduğunuz nakliye firmaları ile görüşüp bu konuda destek isteyebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, 7/24 internet sitemizdeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu